Hakkımızda

Kliniğimiz Türkiyenin tatil cenneti Bodrumda merkez anayolu üzerinde denize sıfır konumda tek diş kliniğidir. Ülkemiz ve uluslar arası diş sağlığı alanında tecrübeli kadromuz ve güleryüzlü ekibimizle modern aletler ve ekipmanımızla hastalarımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz ve çalışıyoruz. Dürüstlük, hijyen, hasta memnuniyeti ve sağlık etik değerlerine azami özen göstermek vazgeçilmezimizdir.

Kuruluşumuz İsviçrede uzun yıllar yaşayan Mesih Malasın Bodruma yerleşme ve klinik kurma kararı alması neticesinde oluşmuştur. Bu maksatla uzun seneler sektörde isim sahibi olan Dt.Şekip Çakmakçı ve Ferhat Karakaş ile imkanları birleştirerek Swissdent hizmete açılmıştır.

BİZE ULAŞIN

Curious to know more about our company? Have a look on here…

Not sure what you need? Learn in seconds which types of insurance match your business.

Vizyonumuz

POLİKLİNİĞİMİZİN ÖNCELİĞİ İNSAN SAĞLIĞIDIR.
Kullandığımız diş sağlığı ile ilgili araç ve gereçler son derece modern ve hastalara yan etkisi olmayacak şekilde ayarlanmış elektronik ve digital makinalarla donatılmıştır.

Misyonumuz

SAĞLIK VE ESTETİK ÖNCELİĞİMİZDİR.
Amacımız bulunduğumuz ülkede tek olmak ,hem yurtiçi hem yurtdışı hastalarımızı en iyi şekilde ağırlamaktır. Hastalarımızın memnuniyeti bizim en büyük kazancımız olacaktır.

Sağlıklı Dişler İle Gülüşünüzü Ertelemeyin

Ülkemiz ve uluslararası diş sağlığı alanında tecrübeli kadromuz ve güleryüzlü ekibimizle son derece modern makine ve teçhizatlarımızla diş sağlığında markalaşmak üzere kurulduk.

IMG_2564

BİZE ULAŞIN